GSK, 5 hekim iin koşulsuz katılım desteği sağlayacak

GSK, 5 hekim iin koşulsuz katılım desteği sağlayacak

 GSK, 11-13 Ekim 2019 tarihinde Malatya’da dzenlenecek HIV/AIDS Kampı’na 5 hekim iin koşulsuz katılım desteği sağlayacaktır. İlgilenen hekimlerin Gneydoğu Nroloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Derneği’ne başvurmalarından sonra katılımcı hekimler, aşağıda belirlenen kriterler doğrultusunda Gneydoğu Nroloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Derneği tarafından seilecektir.

Katılımcılar;

·         Kongreye bilimsel olarak ilgi gsteren ve/veya bu kongreye katılmaları durumunda hastalarına fayda sağlayacağını gsterebilen tıp doktorları veya; 

·         Kongreye sunum yapmak iin katılan tıp doktorları veya kongrede sunulacak orijinal bir araştırmaya veya bilimsel alışmaya aktif bir şekilde katılmış olan tıp doktorları veya; 

·         niversitelerde veya lisansst birimlerde eğitim vermeleri veya kongre ile ilgili bilgi almayı bekleyen tıp doktorlarından oluşan geniş bir ağın bir parası olmaları nedeniyle kongrede ğrendiklerikonuları kongreden sonra daha geniş kitleler ile paylaşabilecek tıp doktorları olabilirler.

Kriterler;

·         Seilecek tıp doktorlarının zellikle HIV/AIDS alanındahasta takibi yapmaları tercih sebebidir.           

·         Poster veya szl sunumu bulunan tıp doktorlarına ncelik verilecektir.

·         Tıp doktoru seimi yaparken daha nce bu kongrede yer almamış hekimler iin ncelik verilecektir.

·         Trkiye genelinde dengeli bir coğrafi dağılım (Trkiye’nin kuzeyi, gneyi, doğusu ve batısında homojen bir dağılım) yapılması dikkate alınacaktır.

·         Hekimlerin alıştıkları kurum tipleri(niversite hastanesi/eğitim araştırma hastanesi) arasında dengeli bir dağılım yapılmasına zen gsterilecektir.

·         Aynı kurum ierisinde alışan hekimlerden gelen başvurular belirli bir sınır erevesinde değerlendirilecektir.

Başvurularınızı 20/09/2019 tarihine kadar antprodizayn@hotmail.com adresine yapabilirsiniz.